Voľný pohyb aj po úraze

Až príliš veľa vecí vo svojom živote považujeme za samozrejmé. Že dýchame, že chodíme, že sa máme dobre. Pritom sa to všetko môže v jedinom okamihu zmeniť a zrazu strácame svoju slobodu a voľnosť aj bez vlastného zavinenia. Stávame sa závislými, nedokážeme chodiť, niekto sa musí o nás stále starať a pomáhať nám.

Bezbariérové prístupy do verejných budov a do obchodov začíname vnímať inak. Už to nie sú len nejaké rampy, ak sme pripútaní k invalidnému vozíku, sú pre nás nevyhnutné. Nájazdové rampy nám pomáhajú nakupovať aj vybavovať naše záležitosti na úradoch. Dajú sa ale budovať len tam, kde netreba prekonávať veľký výškový rozdiel a kde je pre ne dostatok miesta.

Jedinou možnosťou, ako sa dostať do vyšších poschodí, je výťah pre imobilných. Dokáže bez problémov premiestniť nie len vozičkárov, ale aj ľudí s barlami či s problémami kolien na správne podlažie. Takéto zariadenia sú vhodné nie len do kancelárskych a zdravotníckych budov, ale dajú sa nimi vybaviť aj súkromné domy.

product-insight

Imobilita je problém, ktorý sa netýka len starých ľudí, ale choroba alebo úraz, ktorý výrazne obmedzí pohyblivosť alebo urobí človeka úplne závislého od zdravotníckych pomôcok a podpory druhých ľudí, môže postihnúť kedykoľvek kohokoľvek. Ak ste doteraz nemali skúsenosti, čo robiť v takých prípadoch, kedy je takto postihnutý váš blízky, pomôže vám spoločnosť VELCON spol. s r.o . Je to nie len dodávateľ technického vybavenia. Pomôžu vám zorientovať sa v legislatíve, sociálnej pomoci v tejto oblasti a tiež s návrhom technického riešenia imobility. Dodávané zariadenia sú kvalitné so zahraničnými certifikátmi a so servisnou starostlivosťou počas celej doby životnosti. Imobilita je totiž strata jednej zo základných ľudských slobôd, slobody pohybu, a spoločnosť ju pomáha prinavrátiť všetkým postihnutým. Preto vybudovala štyri servisné strediská,v ktorých je dostupná nonstop telefonická podpora aj počas víkendov a sviatkov. Velcon to myslí s pomocou postihnutým vážne.

Označenie:  , ,

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.