Vaša domácnosť je neustále v ohrození, poistite ju!

Možno to tak vždy necítite, ale či chcete alebo nie, na vašu domácnosť neustále striehnu nejaké nebezpečenstvá. Nečakajte, kým na váš byt zaútočia, radšej si vybavte poistenie domácnosti!

Žijeme vo svete, kde na nás nebezpečenstvá striehnu spoza každého rohu. A nie len na nás, ale aj na naše autá, mobilné telefóny a prakticky akýkoľvek majetok. Auto poistené pravdepodobne máte, rozmýšľali ste však niekedy nad tým, čo je vlastne najdrahšou vecou, ktorú vlastníte? U mnohých ľudí je to práve byt. Zaujímavé však je, že stále existuje mnoho ľudí, ktorí svoj byt poistený nemajú. Nie byt ako priestor, ale celú domácnosť. A pritom je to najdrahšia vec, ktorú v živote majú a prípadný problém, ktorý sa môže v súvislosti s domácnosťou objaviť, môže byť pekelne drahý. Poistenie domácnosti je pritom najjednoduchším spôsobom ochrany domácnosti. Pravdaže, môžete si nechať namontovať pancierové dvere, pred dverami si zriadiť 24 hodinovú stráž a do bytu pre istotu vpustiť leva, ale načo by ste to robili, keď je tu tak výhodná možnosť poistenia?

Proti všetkých rizikám?

Pozrime sa na poistenie domácnosti od poisťovne Union. Rozmýšľali ste niekedy nad tým, čo vlastne môže vašu domácnosť ohroziť? Tu je rýchla ochutnávka – požiar, výbuch, blesk, povodeň, zrážky, živočíchy, vandalizmus, zlodej, ale napríklad aj pád lietadla, vrtuľníka, vzducholode, ale aj rogala. Vašu domácnosť jednoducho môže ohroziť skutočne všetko, aj to, čo by ste vôbec nečakali. Keď sa nejaká katastrofa stane a vy máte poistenie domácnosti, môžete s úsmevom na perách ísť do poisťovne a všetku škodu si nechať preplatiť, na rozdiel od človeka, ktorý poistenie domácnosti nemá a zostanú mu len oči pre plač. A poistenie domácnosti môžete dnes vybaviť aj rýchlo online, za naozaj výhodné ceny. Určite sa to teda oplatí. Vám teda už nezostáva nič iné, ako si sadnúť k počítaču, za pár minút vybaviť poistenie domácnosti a žiť bez obáv!

Označenie:  ,

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.