Variť doma je radosť

Dobre zariadená kuchyňa je v dome aj paneláku pýchou domácej panej. Paradoxne čím viac času zamestnané ženy trávia v práci, o to menej doma varia a rodina sa stravuje v školských a závodných jedálňach alebo reštauráciách. O to viac si záľubu vo varení vychutnáme cez víkendy, pomôcť nám v tom môže dokonalé vybavenie naše kuchyne pomôckami a kuchynským riadom.

V modernej kuchyni nemáme problém ukázať všetkých užitočných pomocníkov a náradie, ktoré používame. Keď máme taniere a hrnčeky schované hlboko v poličkách, prestávame ich používať. A šálky pekne vyložené na očiach nám občas pripomenú, aby sme vyskúšali ten nový čaj, ktorý sme si nedávno kúpili počas prechádzky na dovolenke.

Otvorené poličky a úložné miesta pre veci, ktoré často používame, nie sú len estetickým prvkom v kuchyni. Pomáhajú nám aj prakticky. Nemusíme hľadať veci po šuplíkoch, máme ich pekne na očiach a hlavne po ruke. A vieme si vybrať správne nože na krájanie čerstvej zeleniny alebo prípravu mäsa na grilovaciu panvicu. Iný nôž používame na chlieb a iný na filetovanie rýb. Nože v praktickom stojane na kuchynskej linke nás nezdržujú od prípravy jedál a sú aj vkusným doplnkom kuchyne, vyjadrujúci náš vkus. Výberom správneho noža na tú ktorú činnosť v kuchyni na jednej strane urýchľujeme našu prácu, na druhej strane šetríme samotné nože pred zbytočným poškodzovaním a opotrebovaním.

mlyncek na maso

Pri spracovaní mäsa v kuchyni okrem nožov oceníme aj kvalitný mlynček na mäso, keď si chce rodina pochutiť na domácich fašírkach alebo hamburgeri. Ručným mlynčekom rýchlo a pohodlne nameliete čerstvé mäso, ale rovnako poslúži aj pri orechoch, cesnaku, cibuli alebo tvrdých syroch. Alebo spracujete suché rožky na jemnú strúhanku. Mlynček z kvalitného plastu a oceľovými rezacími nožmi sa pripevňuje k pracovnej dosky prísavkou, čo z neho robí operatívneho pomocníka pri varení.

Peknú a modernú kuchyňu oživia kvalitné doplnky a nástroje a z jedla sa stane spoločenská udalosť vašej rodiny.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 240 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup


Označenie:  

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.