Toaletný stolík pre každú ženu

Zariaďovanie bytu je spoločnou úlohou oboch manželov. Celá rodina využíva kuchynský nábytok, sedaciu súpravu aj vybavenie obývačky. Obaja partneri spolu používajú nie len posteľ, ale aj bielizník. No predsa v celom byte existuje jeden kus nábytku, ktorý je „výhradným územím“ ženy. Býva zväčša umiestnený v spálni a skrýva všetky tajomstvá panej domu.

Spálňa samotná býva v mnohých rodinách tajomným miestom, kde okrem manželov nemá nikto prístup a aj deti len na zaklopanie a v prítomnosti rodičov. Je len dobré, keď tu rodičia môžu mať svoje nikým nerušené súkromie a to aj sami. Pre ženy je dôležité, aby mali svoje miesto, kde sa môžu pred odchodom z domu upraviť a nalíčiť a samozrejme pred večerom aj očistiť po namáhavom dni.

Častým miestom pre túto činnosť býva kúpeľňa. Tá však poskytuje minimum priestoru pre všetky nevyhnutnosti a tiež minimum súkromia, najmä ak má rodina viac detí. Ďalším možným riešením je mať veľké zrkadlo a poličku s kozmetikou na chodbe. Stále je to však len provizórium a je vhodné skôr pre návštevy, aby si pred odchodom od nás skontrolovali zvršky a správne nasadenie klobúka, ako na každodennú úpravu zovňajšku panej domu.

toaletný stolík

Toaletný stolík neďaleko postele a šatníka je jediným správnym riešením súkromného kútika ženy v panelákovom byte. Je to nie len zrkadlo na kontrolu zovňajšku, ale aj šuplíky na uloženie prípravkov na nalíčenie pre každú dennú aj večernú dobu a rovnako tak obsahuje aj odlíčovacie prípravky.

Muži si možno pod pojmom „kozmetika“ predstavia deodorant, parfum a krém na ruky. Ale ženské toaletné stolíky toho obsahujú oveľa viac. Však len samotných krémov koľko existuje: denný krém, nočný krém, očný krém, krém na ruky, krém na pokožku… To všetko potrebujú mať prehľadne uložené a vždy po ruke.

Ak teda zvažujete svoju polovičku príjemne prekvapiť, potešte ju novým toaletným stolíkom. To je darček, ktorý žiadna žena neodmietne a ktorý bude rada používať.

Označenie:  

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.