Tipy na zápach z cigariet alebo ako sa ho zbaviť

Prenajímate byt nájomníkom a po čase zistíte, že vám v ňom ľudia fajčia? Či už samotní nájomníci alebo ich návšteva? Smrad sa nedá vydržať? Okrem toho byt prenajímate vybavený a máte strach z toho, že sa smradu len tak nezbavíte? Nezúfajte, existuje niekoľko možností, ako sa nepríjemného zápachu zbaviť v priebehu pár dní. Počítajte však s tým, že sa tento proces nezaobíde bez menších investícií. Na druhú stranu sa jedná o prírodné riešenia, ktoré zakúpite prakticky v akomkoľvek obchode. Poďte s nami nakuknúť na zaujímavé tipy.

Tipy na zbavenie sa zápachu z cigariet

Úplne prvým tipom je vetranie. Pochopiteľne nemyslíme päťminútové vetranie, ktoré vykonávate každé ráno. Tu musíte začať vetrať oveľa častejšie. Každá minúta vetrania navyše zohráva zásadnú úlohu. Vetranie patrí medzi prvotné a zároveň najlacnejšie tipy. Nestojí vás totiž ani korunu. Pritom vám môže pomôcť zbaviť sa aspoň toho najväčšieho smradu. Ako sa hovorí, čerstvý vzduch vyženie hrubý smrad. Nemyslite si ale, že tým to končí. Smrad sa z cigariet udržuje takmer všade, a tak je potrebné s týmto procesom začať bojovať. Na druhú stranu nemusíte zúfať, všetko má svoje riešenie.

Zamerajte sa na kvalitné a voňavé kávové zrnká. Kávové zrnká na seba priťahujú všetok smrad a odporúčajú sa práve v týchto prípadoch, keď sa jedná o smrad z cigariet. Ako urobiť z kávových zŕn prírodný priťahovač smradu z cigariet? Vezmite si sáčok a do neho nasypte kávové zrná. Je dobré urobiť niekoľko vrecúšok a následne ich rozmiestniť po byte. Kávové zrná sa opäť aspoň z častí postarajú o vysávanie zápachu z cigariet. Opäť tým ale zďaleka nekončíme. Čaká vás dlhý proces, ktorý vám zaberie nemalé množstvo času. Ako sa dá s týmto problémom ďalej bojovať?

Bojujte so zápachom z cigariet

Všetko je to takmer o prírodných surovinách. Ďalšou skvelou surovinou sú citrusy. Ako iste viete, citrusy patria medzi veľmi krásne vône, ktoré často nechýbajú ani na Vianoce. Prečo citrusy nevyužívať aj v boji proti zápachu z cigariet. Citrusy je možné tiež nasypať do vrecka a rozmiestniť po byte alebo ich voľne položiť. V tom majú citrusy obrovskú výhodu. Ak chcete ich krásnu vôňu nechať pracovať na 100%, potom je ideálnou voľbou nechať ich voľne, bez vrecka či iného materiálu, ktorý by minimalizoval celkový proces. Teraz sa pozrieme na posledný tip, ktorý taktiež pomáha proti zápachu z cigariet.

Týmto tipom je jedlá sóda. Jedlú sódu je potrebné nasypať na menší tanierik a potom ho umiestniť napríklad do chladničky, na chladničku a v neposlednom rade aj na koberce. Vezmite si teda niekoľko tanierikov a snažte sa ich rozmiestniť tak, aby vyššie uvedené veci boli pokryté. Jedlá sóda patrí medzi silných spoločníkov, čo sa týka boja proti zápachu z cigariet. Vyskúšajte všetky uvedené tipy a uvidíte, že počas pár dní neucítite žiadny zápach z cigariet, ktorý by vám bol nepríjemný.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 240 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup


Označenie:  , , ,

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.