Superabsorbér v televízii

To, že program vysielaný v televízii môže ovplyvniť návštevnosť webových stránok, je známa vec. Najvýznamnejší vplyv na pokles návštevnosti majú športové prenosy alebo romantické filmy. Podľa toho, kto tvorí väčšinu čitateľov webu. Také olympijské hry ale dokážu na niekoľko dní zamávať s návštevnosťou prakticky každého blogu. Návštevnosť tohto magazínu včera ovplyvnila televízia vysielaním programu, v ktorom sa hovorilo o produkte s názvom superabsorbér.


Nie, že by návštevnosť nášho magazínu klesla, to určite nie. V sobotu bola významne vyššia, než priemer, takže sme sa zaujímali o to, čo sa stalo, čo to spôsobilo. Zistili sme výrazne vysokú hľadanosť výrazu „superabsorbér“ ako na seznam.cz tak na Google. A samozrejme príchod na našu stránku, konkrétne na článok, kde sme o superabsorbéri písali.

Superabsorbér nie je na našom trhu žiadnou novinkou. Zrejme prvým bol prípravok Aquaholder. U nás doma ho používame už dlho prakticky pri každom presádzaní kvetov. Túto kryštalickú látku poprášime po koreňoch rastliny. Po zaliatí rastliny vodou ju superabsorbér nasaje až do dvestonásobku svojej pôvodnej hmotnosti a potom vodu pomaly uvoľňuje koreňom, čím zabezpečí, že rastlina dlho neuschne a môžeme napríklad odísť aj na dovolenku.

Dúfame, že aj nabudúce až v televízii bude zaujímavý program, nájdete vo vyhľadávaní na internete odpoveď na vaše otázky v tomto našom magazíne.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 240 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup


Označenie:  , , , ,

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.