Stolík bytovej dielničky

Súčasné bytové domy sú dobre uspôsobené jednému cieľu: poskytnúť bývanie jednotlivcovi alebo celej rodine. Horšie je to vtedy, keď obyvatelia bytu majú okrem túžby pracovať a po práci oddychovať aj iné záujmy. S výnimkou hrania kariet, šachu alebo čítania kníh pre iné koníčky bežný byt priestor neposkytuje. Nie je tu možnosť hobby vykonávať ani ukladať športové či technické vybavenie. Ako to vyriešiť?

Na jednej strane manželky zbožňujú domácich kutilov, ktorí si hravo poradia s drobnými opravami v domácnosti. Nie len ľahko vymenia žiarovku, opravia zavesenie dvierok kuchynskej linky, ale dokonca vlastnými rukami dokážu vyrobiť napríklad poličku na kvety. K tomu ale okrem materiálu a náradia potrebujú aj pracovné miesto.

Skladací pracovný stolík do domácej dielničky sa dá kúpiť v špecializovaných hobby predajniach. Jeho výhodou je nie len nízka cena, ale aj univerzálnosť použitia.

Jednoduchým mechanizmom sa dajú polovičky pracovnej dosky oddiaľovať alebo približovať. Tým sa nie len zväčšuje pracovná plocha, ale dá sa tento mechanizmus využiť na uchytenie drevenej dosky alebo kovovej konzoly. Buď priamo medzi drevené dosky alebo pomocou plastových zverákových nástavcov. Potom je už jednoduché materiál rezať, brúsiť alebo vŕtať.

A po skončení práce jednoduchým pohybom pracovný stôl Powerfix ľahko zložíte, aby nezaberal veľa miesta a uložíte v skrinke v chodbe alebo pivnici.

Kovová konštrukcia a drevotriesková pracovná doska umožnia panelákovým kutilom realizovať svoje hobby a vykonávať rôzne práce, okrem mlátenia kladivom, lebo na to tento stolík rozhodne stavaný nie je. Pri vŕtaní, rezaní alebo lakovaní nemusíte používať kuchynský nábytok, nehrozí jeho poškodenie. A ak potrebujete majstrovať mimo bytu, skladací pracovný stolík ľahko odnesiete do pivnice alebo odveziete autom na rodinnú chatku.

Naďalej sa tak môžete venovať svojej obľúbenej činnosti bez toho, že by ste ničili domáce vybavenie a tak aj vaša polovička môže mať z vašej záľuby len radosť.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 240 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup


Označenie:  ,

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.