tv

Starý televízor

Televízor býva často dominantou obývačky v paneláku a centrom „papučovej“ kultúry. Pre niekoho môže byť najnovší typ televízneho prijímača symbolom vrcholu zábavnej techniky. Iný človek môže dávať prednosť inej zábavy a televízor je pre neho len zdrojom informácií. Preto nepotrebuje najnovší a spokojí sa so starším, ale funkčným typom prijímača.

Domáca, alebo aj čierna elektronika, ako sa zvykne niekedy označovať, nám môže spríjemniť chvíle oddychu, môže byť zdrojom našej zábavy a môžeme s jej pomocou získavať nové informácie, či už z histórie, súčasnosti alebo vedy a techniky a či rôznych vedných odborov. Nesmieme však zabúdať, že je to len nástroj a záleží len na nás, ako ho budeme používať. My určujeme čas a jeho množstvo, ktoré venujeme tomuto prístroju a ktorý venujeme iným aktivitám.

Samotný prijímač nám toho veľa neponúkne, pokiaľ ho nepripojíme ku zdroju signálu. Klasické antény boli nahradené digitálnymi DVB-T prijímačmi. Prijímať môžeme signál pomocou satelitnej antény a jej prijímača, káblovou televíziou alebo internetom. Každá možnosť má svoje výhody a svoje špecifiká a ponúka tak trochu iné možnosti a doplnkové služby.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 240 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup


Označenie:  

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.