Sedačky na mieru vášmu vkusu

Pri zariaďovaní svojho bytu chceme kúpiť nábytok, ktorý by bol inšpirovaný naším vkusom, túžbou po pohodlí a rozmerovo čo najlepšie využíval dispozíciu miestnosti. Chceme nábytok, ktorý bude účelne slúžiť potrebám našich záujmov a bude dostačujúci pre uvažovaný počet osôb, ktoré v byte bývajú, aj pre návštevy, s ktorými u nás počítame. Nezúfajte, ak v predajniach s nábytkom nedostanete kúpiť to, čo si pre svoj byt predstavujete a o čom snívate. Máte možnosť objednať si sedačky na mieru.Vari najviac od veľkosti postavy obyvateľov bytu závisí sedacia súprava. Očakávame od nej, že sa nám na nej bude dobre sedieť s možnosťou oprieť si po ťažkom dni celý chrbát, prípadne aj hlavu, o mäkký materiál, že sa na nej môžeme pohodlne natiahnuť, ak si chceme pri televízore poležať bez toho, že by náš partner sa cítil utláčaný. Ďalšou funkciou pohovky by mala byť schopnosť uložiť momentálne nepotrebné vankúše alebo deky. Osobitne citliví na rozmery pohovky sme vtedy, ak naša postava sa nejakým smerom vymyká zo zažitého priemeru. Vtedy často zbytočne obchádzame predajne s nábytkom, nič nám nevyhovuje. A zažitá predstava sedačky 3+2+1 je úplne pasé. Chce to niečo úplne iné.

Výroba sedačky na mieru ale nepredstavuje len zmontovanie sedačky s mierne odlišnými rozmermi, aby pasovala medzi ostatný nábytok a bola pohodlná našej postave. Jedná sa o kvalitnú ručnú prácu, kombináciu presnej strojovej výroby so skúsenosťami a zručnosťou remeselníkov, skombinovanú s krajčírskou precíznosťou pri tvorbe poťahov. Je to výroba čalúneného nábytku nie len podľa presných technických výkresov, ale aj podľa inšpiratívnych fotografií či jednoduchých náčrtov podľa vašej predstavy.

Ak si nechávate na svoju postavu šiť obleky na mieru, pretože iba tie vám dokonale padnú, úplne rovnaké je to aj vtedy, keď si necháte vyrobiť sedačky na mieru. Sami určujete nie len rozmery a rozloženie, ale vyberáte aj materiály. Ak hľadáte pohodlný nábytok do svojho bytu, dajte si vyrobiť nábytok na mieru.

Označenie:  ,

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.