Pracovné oblečenie

Bývanie v paneláku na prvý pohľad neposkytuje mnoho príležitostí pre prácu či inú fyzickú aktivitu pri udržiavaní obydlia. Práve preto majitelia bytov vyhľadávajú také hobby, pri ktorom si kompenzujú tento nedostatok. Najmä keď v práci sa venujú skôr sedavej činnosti. Hobby tak býva nie len spôsobom využitia voľného času a relaxácie, ale aj istou formou zdravotnej rehabilitácie. Aby ste pri svojich koníčkoch neprišli k úrazu, odporúčame používať kvalitné pracovné oblečenie a obuv.

V minulosti sme videli cez víkend majiteľov automobilov, ako ležali v montérkach pod svojimi plechovými miláčikmi. Dnešná technika pokročila výrazne dopredu a a pod svojím autom ležia len majitelia veteránov, pre ktorých je ich údržba viac koníčkom, než nevyhnutnosťou. Nevyhnutnosťou v takom prípade je odolný pracovný odev odolný nie len olejovým fľakom, ale aj oderu, s viacerými vreckami pre uloženie drobného náradia, kľúčov či mobilu. Kvalitné pracovné nohavice s trakmi udržia chrbát vždy v teple a suchu.

Záhradkárčenie je ďalším typicky panelákovým hobby. Pri pohybe medzi kríkmi a stromkami oceníte pracovné nohavice a bundy z kvalitného materiálu, ktorý sa len tak neroztrhne keď sa zachytíte o halúzku. A pracovná obuv z trvanlivého materiálu výborne poslúži pri rýľovaní. Nie len, že sa poriadne oprie do rýľa, ale ani vám v nej nebude zima.

orion-otakar-monterkova-bunda

Ak sa nestaráte o plechového miláčika ani vás nezaujíma pestovanie zeleniny, pretože vašou doménou je drevo ako surovina na výrobu doplnkov do bytu a vaším pracovným nástrojom pílka s vŕtačkou, tiež by ste si mali starostlivo vyberať pracovný odev. Aby cenou za novú poličku pre knihy a stojan pod kvetináč nebol pracovný úraz, používajte aj ochranné okuliare a pracovné rukavice. Potom budete mať z vlastnoručne vyrobeného užitočného predmetu do domácnosti radosť aj vy aj manželka a nebude skalená nutnosťou zašívať vaše obľúbené rifle alebo ošetriť poranený prst.

Pracovný odev a obuv si pohodlne zakúpite cez internet a vyberiete si montérky aj montérkové bundy v takej farebnej kombinácii, v ktorej budete pri svojom hobby dobre chránení a budete aj dobre vyzerať 😉


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 240 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup
Označenie:  ,

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.