Potápanie sa pre každého

Tiež vás fascinujú zábery podmorského života v televíznych dokumentoch? Uchvátili vás pestrofarebné snímky vašich priateľov z dovolenky, kde pri potápaní fotografovali život pod hladinou? Vidieť z blízka podmorský svet už nemusí byť pre vás nedostižným snom. Využite zážitkové učenie a získajte osvedčenie potápača. S ním sa ponoríte na dovolenke pod hladinu a na vlastnej koži zažijete farebný život morí.

Zážitkový darček si získal obľubu najmä v partiách mladých ľudí, ktorí spolu spoznávajú sveta a svoje možnosti. Máte medzi sebou nováčika, ktorý nevládne vašimi schopnosťami? Aby mohol s vami na najbližší výlet, obdarujte ho. Alebo ju. Kurz potápania je vhodný aj ako darček pre ženy. Tieto kurzy sú považované tiež za najlepšie darčeky pre mužov, ktorí sa neboja spoznávať nové dimenzie sveta. Doteraz bol mnohým z nás svet pod hladinou utajený, ale kurz potápania umožní využiť letnú dovolenku nie iba na slnenie sa na pláži, ale aj na získanie skvelých zážitkov pod hladinou mora.

Vyberáte darčeky na svadbu pre kamarátov? Do bytu si každý môže kúpiť čokoľvek, všetko je dostupné. Ale darovať zážitok potápania sa do tichých hĺbok, to si budú obaja pamätať po celý svoj život. Darčeky na narodeniny alebo iný významný deň v živote tiež môže mať podobu poukazu na zážitkový kurz, pri ktorom sa obdarovaný naučí správne využívať potápačský výstroj a chovať sa pod vodou bezpečne a správne.

potapanie

Či už si kurzy potápania vyberiete pre seba alebo to budú pre niekoho super darčeky, naučíte sa teóriu potápania a potom v pracovné dni po práci v Bratislave pod dozorom inštruktorov získate prax v používaní neoprénových oblekov, obsluhe výstroja a potápaní sa najprv v bazéne a neskôr na otvorených plochách. Hoci samotný kurz potápania sa je dostatočným zážitkom, to pravé zažijete, keď využijete získané poznatky a skúsenosti vo vodách svetových morí, aby ste na vlastné oči videli, aký je pestrý a zaujímavý svet pod hladinou oceánu.

Označenie:  ,

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.