Porovnajte si poistky online

Väčšina ľudí rieši poistky na auto až koncom roka. Vtedy totiž je posledná možnosť zmeniť poisťovňu a získať výhodnejšiu cenu. Kto však myslí na svoje peniaze, ten si ceny a podmienky povinne zmluvného poistenia zistí už skôr, v kľude, bez stresu. A ak ste auto kúpili v priebehu roka, tiež vám poistné obdobie končí v tomto termíne. Aké sú možnosti získavania informácií o PZP?


Mnohí poznáme vo svojom okolí ľudí, ktorí sa zaoberajú sprostredkovaním poistení rôznych druhov. Ďalším zdrojom informácií prevážne konzervatívnych ľudí je osobné obchádzanie pobočiek jednotlivých poisťovní. Zrušenie PZP a uzatvorenie nového poistenia tak môže predstavovať veľa času, ktorý musíme vynaložiť na návštevy pobočiek alebo stretnutia s maklérmi v ich kanceláriách alebo u nás doma.

auto a dievča

V dobe internetu je oveľa výhodnejšie sadnúť si k počítaču vtedy, keď my máme čas, bez ohľadu na otvárací čas pobočiek, a sami si zistiť informácie, ktoré potrebujeme. Predpokladá to však, že máme zoznam všetkých poisťovní, ktoré robia zákonné poistenie áut a na nijakú nezabudneme. A že si prejdeme celé weby, ktoré popisujú zákonné poistenie, havarijné poistenie ale aj množstvo iných poistných rizík. Pretože napríklad okrem PZP v Komunálnej poisťovni nám poistia aj nehnuteľnosť alebo domácnosť. Nedal by sa internet využiť výhodnejšie?

Našťastie sú tu stránky, ktoré nám umožnia rýchle a jednoduché online porovnanie poistení automobilov viacerých poisťovní a ušetria nám mnoho času. Tiež sa tu dozvieme všetky novinky z oblasti poistenia automobilov. Napríklad internetový portál nezávislej maklérskej spoločnosti Insuria Consulting onlinePorovnanie.sk vám podá všetky dôležité informácie, ale aj umožní bezpečne uzavrieť PZP cez internet. Máte tak istotu, že vaša zákonná poistka na auto bude výhodná predovšetkým pre vás. S online porovnaním ušetríte čas aj peniaze, ktoré môžete venovať spoločným výletom s rodinou.

Označenie:  , ,

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.