Oplatia sa výrobky z eshopu Tchibo?

Pod značkou Tchibo si mnohí predstavia rôzne druhy kávy z maloobchodných predajní alebo letákových akcií. Niekto si možno spomenie na kaviarne Tchibo, kde sme sa mohli zastaviť na šálku dobrej kávy. Urobili veľa na poli propagácie tohto nápoja a veľa ľudí túto kávu uprednostňuje aj v súčasnosti. Vedeli ste ale, že pod touto značkou môžete kúpiť mnoho spotrebného tovaru do domácnosti?

Každá značka predáva rôzne druhy kávy za rôzne ceny, samozrejme to odzrkadľuje aj rôzne úrovne kvality, sprevádzané vôňou a chuťou. A tak si každý môže vybrať nie len podľa svojej preferencie, ale aj podľa peňaženky. A rovnako to je aj pri spotrebnom tovare, ktorý ponúka eshop Tchibo.sk

Kým pri káve je to jednoduché – chutí mi alebo nechutí – a vyskúšanie nestojí veľa peňazí, v najhoršom kávu, ktorá nám nechutí, ponúkneme návšteve 😉 , pri spotrebnom tovare je to zložitejšie. Môže nám nevyhovovať jeho ergonómia, teda ako dobre alebo zle sa nám drží a používa, rovnako tak môžeme mať rôzne nároky na kvalitu použitých materiálov a ich spracovanie. A v prípade nespokojnosti nám väčšinou ostane doma nepoužívaná rároha, ktorá zaberá miesto. Alebo nás stojí čas pri pokuse predať vec cez bazos.sk.

Nákup v eshope dáva zákonnú možnosť vrátiť nepoužitý tovar späť, mnohé firmy majú túto záruku vrátenia peňazí predĺženú nad rámec zákona, zrejme si uvedomujú, že ich výrobky sú kvalitné a že nebudú tak často vracané, takže dlhšia doba je pre nich viac-menej symbolická. A súčasne môžu chcieť svojim stálym aj novým zákazníkom ponúknuť naozajstný servis a nenechať na nich „čierneho Petra“ v prípade, že naozaj im výrobok nebude vyhovovať. V prípade Tchibo je táto záruka spokojnosti dlhá 30 dní, tovar môžete vrátiť bez udania dôvodu.

A tak sme si povedali, že otestujeme, či produkty predávané pod značkou Tchibo sú naozaj kvalitné a či sa ich oplatí kúpiť do domácnosti, za vás a s výsledkami vás zoznámime na týchto stránkach. Vyberieme niekoľko výrobkov z kategórií, ktoré nás zaujímajú, ktoré by mohli zaujímať aj vás a tiež také, pri ktorých máme priame porovnanie s ponukou u konkurencie. V našich dvoch domácnostiach, mestskej aj vidieckej, či skôr gazdovskej, využívame množstvo značkových produktov pre domácnosť, dielňu aj záhradu, ale rovnako aj neznačkových. Takže sa tu nájdu značky Tescoma, Parkside, Fiskars, aj mnohé iné, neznáme. Skrátka bude s čím porovnať.

A pokiaľ máte záujem otestovať konkrétny výrobok z ponuky Tschibo.sk, neváhajte ho napísať do komentára, ak to bude v našich silách a sami ho u nás využijeme, kúpime ho a otestujeme aj pre vás.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 240 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.