nehoda

Opäť začína prepoisťovací cirkus

Ledva skončila naháňačka na poistencov zdravotných poisťovní a už sa blíži ďalší kolotoč prepoisťovania. Tentoraz sú v hre peniaze za povinne zmluvné poistenie motorových vozidiel, takzvaná zákonná poistka. Ak máte auto či motorku a poistné obdobie vám začína 1. januára, tak máte pomaly najvyšší čas si zvoliť poisťovňu pre vaše auto.


PZP je poistenie, z ktorého je hradená škoda, ktorú spôsobíte niekomu inému. Napríklad na aute, ale aj na dopravných značkách či rodinnom dome pri ceste. Zo zákona je stanovená minimálna suma poistného plnenia, takže v podstate sú všetky poistky rovnaké, len každá poisťovňa z vás chce vytiahnuť čo najviac peňazí. Takže hravo môže mať sused na rovnakom aute, ako vy, polovičnú cenu poistky.

Doterajšiu platnú PZP poistku musíte vypovedať do 17. novembra 2013. Novú môžete uzavrieť teraz alebo potom, ale mala by byť uzatvorená do konca roka 2013. Aby vás dealeri poisťovní neťahali za nos a nechceli žmýkať ako citrón, ponúkame vám prehľad poistiek v jednotlivých poisťovniach, a najlacnejšiu PZP poistku si môžete rovno objednať:


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 240 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup


Označenie:  , ,

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.