Ochrana majetku pomocou fotopasce

Hoci sú fotopasce známe predovšetkým z ochrany prírody, ich konštrukcia a spôsob použitia je vhodná aj pre ochranu majetku. V paneláku fotopasca výborne poslúži pri strážení spoločných priestorov aj vlastnej pivnice. Nahradí tak drahší kamerový systém. Ako vlastne fotopasca funguje a ako ju najlepšie použiť?

Základným princípom fotopasce je skutočnosť, že pohybový senzor monitoruje priestor pred fotopascou a keď zachytí pohyb, vyhotoví fotografiu. Tá je uložená na SD kartu, bežne používanú pri fotoaparátoch alebo MP3 prehrávačoch, teda je bežne dostupná a za dobré ceny. Fotopasca Welltar 7310 MMS po exponovaní snímky tiež pošle MMS s fotkou na zadaný mobil alebo email. Máte tak okamžitú informáciu o pohybe v monitorovanom priestore a tiež konkrétne viete, kto alebo čo sa pohybuje v stráženom priestore.

Fotografiu si viete od fotopasce aj vyžiadať poslaním SMS. Takto sa dá tiež skontrolovať, či funguje jej napájanie. Welltar 7310 MMS pracuje na tužkové batérie, závisí na vás, či zvolíte alkalické články alebo nabíjacie batérie. V prírode sa dá doplniť solárnym panelom. Súčasťou balenia fotopasce sú tiež popruhy, ktorými sa fotopasca pripevní nie len na strom, ale v bytovke napríklad na potrubie, latkovú stenu pivnice či inú konzolu.

7310-mms

Ak tedy v pivnici vášho paneláku sa často niekto pohybuje a robí tam neporiadok, nemusíte inštalovať kamerový systém. Namiesto toho nastavte fotopascu tak, aby bola nenápadná. Vždy, keď a niekto v stráženom priestore objaví, sa to dozviete okamžite. Fotopasca používa neviditeľné nočné prisvietenie, takže fotka je dobre čitateľná, ale to, že bola snímka exponovaná, sa nikto nedozvie.

Kočíkárne, chodby, pivnice alebo iné spoločné priestory sú tak dobre chránené a obyvatelia môžu pokojne spávať.

Fotopasce rôznych typov na slovenský trh dováža spoločnosť TEREMs.r.o., kde zakúpite aj príslušenstvo, ako kvalitné batérie alebo spomínaný solárny panel.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 240 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup
Označenie:  

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.