Obraz z fotky

Interiér príbytku si každý z nás chce spríjemniť a zariadiť podľa svojho vkusu. Chceme sa doma dobre cítiť a chceme, aby bola domácnosť jedinečná a vyžarovala našu osobnosť. Okrem nábytku v štýle, ktorý obľubujeme, priestor dotvárajú aj vkusné doplnky a výzdoba. Napríklad obrazy. Ak nie ste zberateľ originálov a nechcete mať steny plné reprodukcií z hobby marketov, aké máte možnosti?

Detaily v miestnosti rozhodujú, ako sa tu budeme cítiť. Dobrú náladu si dokážeme privodiť spomienkami na chvíle, kedy sme sa cítili výnimočne. A tieto chvíle takmer každý zvečňuje za pomoci fotoaparátu alebo smartfónu. S priateľmi na horách, s manželkou na romantickom jazere, s deťmi na dovolenke.

Prečo takéto snímky nechávať v digitálnom svete alebo si ich sporadicky prezerať na malom displeji? Aby ste si príjemné chvíle opäť mohli naplno vychutnať, nechajte si vyrobiť obraz z fotky na stenu a majte ich stále na očiach. Opäť sa v duchu vráťte na miesta, kde ste sa cítili báječne a kde ste prežili nezabudnuteľné chvíle. A fotoobraz vám ich bude stále pripomínať.

Fotoobraz na plátne je tiež skvelým darčekom. Stačí vybrať fotku alebo motív, o ktorom ste presvedčený, že vystihuje vašich blízkych a prekvapte ich. Či už k narodeninám alebo spoločnému výročiu.

Mnohí spomíname na miesta, kde sme vyrastali ako deti, kde sme trávili bezstarostné chvíle. Mnohé z takýchto miest už existujú len vo forme fotografií, pretože rozvoj sa nedá zastaviť. No obraz z fotky z nášho detstva môže skrášliť stenu obývačky a priniesť do dnešného uponáhľaného sveta trochu nostalgie a spomienok. Môže nám vrátiť spomienky na láskavú starú mamu či šikovného starého otca a pripomenúť, kde sú naše korene.

Fotoobrazy na stenách bytu urobia náš život veselší, príjemnejší a hlavne jedinečný. Do takéto bytu sa budeme vždy radi vracať. Jedinečný artefakt nám vždy pripomenie, kto sme a odkiaľ pochádzame.

Označenie:  

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.