Nové trendy v zoznamovaní: Hľadajte náprotivok po čuchu

Pred nejakou dobou ste sa rozišli s partnerom či partnerkou alebo sa rozviedli. Dali ste si nejaký čas na zotavenie. Venovali sa samy sebe a svojim koníčkom, lízali si rany. Teraz máte konečne pocit, že nastal čas poobzerať sa po novom partnerovi alebo partnerke. Cítite sa dostatočne sebavedome a spokojní sami so sebou, aby ste si pritiahli do svojho života toho správneho človeka. Ako sa ale zoznámiť s niekým novým, keď sa pohybujete v stále rovnakom okruhu ľudí? Opustite komfort svojho panelákového bytu a vydajte sa von.

Party s feromónmi

Ponechajme teraz bokom facebook a rôzne sociálne siete na zoznamovanie, ktoré sú dnes aktuálnym trendom. Vyrojilo sa ich naozaj veľa. Sústreďme sa ale teraz na úplne iné spôsoby, ako si vybrať partnera. Aj zoznamovanie prechádza vývojom, objavujú sa v ňom nové trendy alebo rôzne experimenty. Medzi nové spôsoby zoznamovania patrí napríklad takzvané feromón party. Sú založené na tom, že si svojho nového partnera doslova a do písmena vyčucháte. Vonné večierky pre nezadaných sa objavujú v USA a Veľkej Británii a sú tam celkom populárne.

vzťah

Lásku spoznáte podľa trička

O čo vlastne ide? Potrebujete čisté bavlnené tričko, v ktorom sa vyspíte tri noci za sebou. Počas týchto nocí do trička prenikne váš telesný pach. Avšak pozor, pred spaním sa umyte, ale po umývaní už nepoužívajte žiadne dezodoranty a parfumy, ktoré by ovplyvnili vôňu vášho tela a celý experiment by tým úplne pokazili. Na feromón party si vezmete použité tričko, ktoré uložíte do vrecka. Modrou farbou väčšinou označia svoje tričko muži, ružovou ženy. Privoniavame potom k tričkám opačného pohlavia a objekt svojho záujmu jednoducho spoznáte po čuchu. Feromóny zaregistrujú orgány v nosnej jamke pod nosom. Podľa vedcov si ženy tiež vyberajú mužov, ktorí voňajú úplne inak ako ony. Hľadajú týmto spôsobom najvhodnejšieho samca, s ktorým chcú splodiť potomkov.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 240 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup


Označenie:  ,

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.