Nie je vankúš ako vankúš

Ste zvyknutí, že vankúš máte jedine pod hlavou počas spánku? Alebo, že sa oň opriete na gauči, keď pozeráte večer obľúbený seriál s vyloženými nohami? Áno, to sú najčastejšie a najbežnejšie využitia vankúša, avšak tento „výmysel“ má i mnoho iných praktických využití.

Malý byt, malá izba, veľké riešenie

Mnohokrát sa stáva, že hlavne mladí ľudia, ktorí sa tešia z toho, že konečne bývajú vo vlastnom, nemajú dostatok financií na množstvo kusov nábytku. Príde k vám návšteva a vy nemáte 6-miestny gauč a sedenie na stoličkách pri stole nie je až také pohodlné. S rovnakým problémom sa stretávajú tiež ľudia v 1-izbových bytoch, či garsónkach, v ktorých je málo priestoru a do ktorých by sa už gauč jednoducho nevošiel. Riešením tejto situácie je obyčajne neobyčajný vankúš.

vankúš
vankúš
vankúše

Relaxačný vankúš sa dá použiť nielen ako spoločník pri osamelých zimných večeroch, no tiež ako akási opierka, ktorá slúži pre pohodlné sedenie napríklad pri káve, knihe alebo obľúbenom seriáli. Dá sa prikryť dekou a hneď máte z obyčajnej postele pohodlný gauč, ktorý s obmenou deky môže obmeniť aj vzhľad celej miestnosti. Prihodiť pár menších vankúšov a relax je zaručený.

okno

Kútik pre seba

V každej izbe sa nájde miesto, ktoré vyzerá byť úplne obyčajné a nevyužité. Poviete si, že na zemi by ste určite nesedeli, veď načo máte pohovku či gauč. Ale prečo nie? Stačí opäť použiť relaxačný vankúš, ktorý sa perfektne hodí do rohov miestností a ktorý poslúži nielen ako opierka, ale i ako termoizolátor. Vystlať si miestečko dekou a vankúšmi a Váš relaxačný kútik je na svete. Ideálne je miesto pri okne, pretože dokážete naplno využiť denné svetlo aj počas zachmúrenejších dní a počas tých slnečných sa nabijete pozitívnou náladou. Už len vziať do ruky knihu, šálku čaju, skriptá alebo len tak pustiť hudbu a nechať sa unášať pohodou bežného dňa.

okno

vankúš


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 240 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup


Označenie:  , ,

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.