Na nehnuteľnosti je tu www.reality.sk

V živote sa vyskytnú situácie, kedy chceme zmeniť svoje bývanie. Rozrástla sa nám rodina, získali sme nové zamestnanie, ale v inej lokalite alebo deti „vyleteli z hniezda“ a náš starý byt nám je veľký a jeho užívanie zbytočne drahé. Vtedy sentiment musí nabok a prichádza vážne rozhodnutie. Ako najlepšie starý byt predať, ako najvýhodnejšie kúpiť nový? Alebo sa presťahovať do domu? Ako sa zorientovať na trhu realít?

Do svojho bytu sme investovali nemalé prostriedky. Nielen pri kúpe, ale aj pri jeho postupnej rekonštrukcii a úprave podľa našich predstáv o peknom bývaní. Opustiť byt, v ktorom sme strávili krásne roky, nie je ľahké a nechceme prísť o vložené úsilie a peniaze. A pri hľadaní nového miesta pre život tiež nechceme platiť zbytočne veľa, určite nie viac, ako sú byty v lokalite hodné. Ako však zistiť všetky dôležité a relevantné fakty a nestráviť pri hľadaní, ako sa hovorí, mladosť?

Spoľahnúť sa pri hľadaní bytu na miestnu realitnú kanceláriu? Veriť, že má vo svojom okolí „všetko pod palcom“ a vie, aké byty na predaj sú k dispozícii? Má skutočne prehľad o reálnych cenách? Ako zlúčiť skúsenosti a znalosti viacerých maklérov? Existuje jedno miesto, kde nájdeme všetky ponuky a všetky informácie aj o cenách?

Všetko a nie len to. Informácie o trendoch v realitách, články aj o novinkách v legislatíve, prehľad všetkých serióznych realitných kancelárií, a samozrejme kompletnú ponuku domov, bytov, pozemkov, obchodných a priemyselných areálov ponúka stránka www.reality.sk každému záujemcovi. Pohodlne si skontrolujete ceny nehnuteľnosti Košice s porovnateľným bytom rovnakej obytnej plochy a obdobného technického stavu a zistíte, ako si cenovo stoja reality Liptovského Mikuláša. Či je výhodné zamerať sa na byty na predaj alebo radšej hľadať domy na predaj a presťahovať sa na vidiek. Najmä ak ste celý život túžili po záhrade a oddychu po práci v nej.

Na portáli www.reality.sk sa v širokej ponuke ľahko zorientujete pomocou filtrov vo vyhľadávaní. Zúžite dostupné byty na predaj na vašu lokalitu, veľkosť bytu či cenové rozpätie, ale stále máte k dispozícii informácie aj o ostatných realitách, doplnkové informácie aj legislatívu, možnosti financovania a kontakty na realitné kancelárie. Kým nákup nového bytu je dobré realizovať bez ohľadu na to, ktorá realitka ho ponúka, predaj svojho starého bytu je lepšie zveriť tej kancelárii, ktorá má v ponuke podobné byty a teda cieli na konkrétnu klientelu. Vy si s predajom ušetríte všetky starosti a sústredíte sa na výber správneho bytu alebo domu a jeho zariadenie po kúpe. Ide predsa o priestor, v ktorom budete vy a vaša rodina žiť ďalšie roky.

domy

Redakcia servera vydáva tiež časopis RealitySK. Nie je to však iba prehľad inzerátov, skôr sa jedná o magazín na rozhraní inzertných periodík a life-stylového časopisu. Prelistujte si ho v pokoji pri káve, možno vás zaujme nejaký nový projekt alebo technológia. Skôr, než sa rozhodnete pre kúpu nového bývania, je dobré „byť v obraze“ 😉


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 240 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup
Označenie:  ,

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.