Na čerstvom vzduchu chutí lepšie

Všimli ste si, ako rastie obľuba osláv a spoločenských stretnutí pod holým nebom? Ak organizujete narodeninovú párty, stretnutie spolužiakov alebo len obyčajné posedenie s priateľmi, mali by ste porozmýšľať, či ho neurobiť vonku. Vo vlastnej záhrade alebo aj u niekoho z vašich dobrých známych. Pretože ak je pekné počasie, vonku chutí aj trávi oveľa lepšie.

Na dobrý priebeh akcie pod holým nebom nepotrebujete žiadne nákladné terasy alebo altánky. Stačí, ak využijete dostupné párty stany.

Záhradný párty stan proti slnku aj vetru

Najväčšou starosťou organizátora stretnutia vonku je samozrejme počasie. Preto je dobré sledovať predpoveď počasia a akciu načasovať podľa nej. V každom prípade ale dobré záhradné párty stany ochránia jedlo a nápoje aj účastníkov oslavy pred silným slnkom a tiež pred vetrom. Stačí nainštalovať na párty stan jednu či dve bočné steny. A keby aj prišla nečakaná letná prehánka, pod strechou stanu ju prečkáte aj bez toho, že by ste museli prerušovať dobre rozbehnutú oslavu.

Veľkou výhodou spoločenského stretnutia v záhrade je takmer neobmedzený priestor. Nikto sa nemusí tlačiť, stoličky nemusia byť natesnané, keď príde viac hostí, ako ste predpokladali. A na čerstvom vzduchu aj žalúdok lepšie trávi podávané dobroty.

Skladacie záhradné altánky šetria miesto

Po skončení oslavy a uprataní použitého riadu ľahko záhradný altánok poskladáte a uložíte vo svojom dome. Nezaberá tak v záhrade trvale miesto, ktoré môžete využiť aj na hry detí. Ale aj dospelí si občas zahrajú volejbal či zakopú do lopty. Záhradným párty stanom tiež v lete dokážete vylepšiť svoju dovolenku v kempingu alebo v penzióne. Rozšírite si tak svoj životný priestor, pripravíte skvelé jedlá na prenosnom grile a oddýchnete si po náročnom dni a pritom ste stále na čerstvom vzduchu. Párty stany sú skrátka univerzálnym vybavením pre aktívnych ľudí.

Označenie:  ,

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.