kúpelňa

Moja kúpelňa

Kúpelňa je druhé miesto po kuchyni, na ktorú sú panie domu citlivé a kde trávia veľa času. A tým nemyslíme len pri ich upratovaní. Kúpelňa je miestom nie len očisty, ale aj miestom pestovania krásy a zdravia celej rodiny. A symbolom čistoty rodiny.

A hoci sa kúpelne bytov v panelákoch podobajú ako vajce vajcu, nemusí to byť vždy tak. Drobnými úpravami ale aj celkovými prestavbami môžeme docieliť zmenu ich vzhľadu a usporiadania tak, ako nám dané priestorové možnosti dovoľujú. Niekedy len stačí vymeniť umývadlo a batériu a vaša kúpelňa môže vyzerať úplne inak. Po výmene vane bude celá kúpelňa ako nová.

Na oživenie vašej kúpelne niekedy stačí len vymeniť alebo doplniť kúpelňový nábytok. Získate tak nie len nový vzhľad, ale aj nové úložné miesta na uteráky, osušky či kozmetiku, ktorých nie je nikdy dosť.

Moja kúpelňa

Toto všetko a ešte mnohé ďalšie inšpirácie vám chceme prinášať v našom internetovom magazíne o bývaní v paneláku.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 240 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup


Označenie:  , ,

Jeden komentár k Moja kúpelňa

  • Karol  píše:

    Pri vybavovaní kúpeľne majte na pamäti tiež správny výber kúpeľňového nábytku.

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.