Moderné technológie na spríjemnenie prostredia

Zariadenie bytu, kam sa vraciame po náročnom pracovnom dni si odpočinúť, chceme mať pohodlné a pekné, aby sme sa doma dobre cítili. Základom je kvalitný nábytok, ale osobitým tento priestor robia najmä bytové doplnky. Na prvý pohľad sú to drobnosti, ale svojím výrazom dokážu zútulniť celý priestor a vytvárajú tak oázu pokoja pre celú rodinu. Ukážeme vám ako spojiť modernú technológiu s estetičnom.

Hoci dôraz kladieme prevážne na pohodlnú sedaciu súpravu v dennej časti bytu a posteľ s kvalitným matracom v spálni, pre spokojný život nám to nestačí. To je dôvod, prečo si do bytu kupujeme ozdoby, artefakty, vázy či obrazy. Ich celkové vyznenie však súvisí s intenzitou osvetlenia a často preto najmä večer upadajú do pozadia. Zaujímavé riešenie som našiel vo svojej obľúbenej reštaurácii, ktorú v rámci letnej údržby renovovali a medzi inými novinkami sa v nej objavil nejeden svetelný panel namiesto fádnych obrazov, ktoré na stenách viseli už roky.

wall-box

Tento prvok sa hojne využíva nie len v reštauráciách alebo kanceláriách, ale aj ako reklamná tabuľa v obchodných priestoroch. Dovnútra sa vloží obraz, plagát alebo iná výzdoba a zabudované LED osvetlenie zabezpečí jeho trvalé a stále rovnaké osvetlenie. Obraz tak vynikne vždy a za každého svetla a nikdy nevybledne, ako lacný obraz na stene. Navyše LED technológia má veľmi nízku spotrebu a veľmi dlhú životnosť.

Plochý panel na stenu s decentným osvetlením vloženého plagátu ozvláštni izbu a dodá jej ráz, ale súčasne funguje ako lokálne náladové osvetlenie. Na jednej strane tak dodá atmosféru nášmu miestu pre oddych, na druhej zabezpečí, že obľúbená fotografia alebo motív je vždy dobre viditeľný. Moderné technológie, pôvodne určené na propagáciu výrobkov, tak nájdu svoje miesto aj u nás doma. Ak ste priaznivcom moderného štýlu bývania, vyskúšajte wall-boxy u seba doma.Označenie:  

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.