Kupujeme nový byt

Mať svoje vlastné bývanie je jednou zo základných túžob snáď každého človeka. S príchodom rodiny táto túžba rastie, no nie každý má to šťastie získať svoj byt snov hneď v mladom veku. Preto je celkom bežné, že počas nášho života niekoľkokrát byt, v ktorom žijeme, vymeníme. Najskôr postupne za väčší, a po tom, čo naše deti opustia rodinu a založia si svoje, zase za menší, úspornejší. Aký spôsob výmeny bytu je najlepší?


Väčšina ľudí pri hľadaní nového bytu siahne po lokálnej tlači. Čím menšie mesto, tým menšia je aj ponuka bytov na predaj. Pritom nie všetci dajú inzerát, že predávajú byty do tlače, lebo nechcú za inzerát platiť. Tak čo, obchádzať mesto a hľadať na vchodoch nalepené lístky o predaji bytov?

Najlepšie sa byty na predaj predávajú cez internet. Ja viem, nemôžete predať svoj terajší byt, keď v ňom ešte bývate, najskôr musíte pozrieť ponuku na nové byty a nejaký si z nich vybrať. Ale najlepšie sa byty kupujú tam, kde sa predávajú, že? Realitiek je na internete dosť, vrátane lokálnych, ale predsa len najväčší výber nájdeme u jednotky na trhu. Keď sa realitná kancelária umiestňuje na predných miestach vo vyhľadávaní na internete, tak aj ľudia do nej vkladajú svoje ponuky na byty.

Výhodou hľadania cez net je možnosť pozrieť si byty ešte skôr, ako sa rozhodneme nejaké byty navštíviť. Predsa len osobná prehliadka stojí dosť času, námahy a aj peňazí na cestovanie, ak sa rozhodneme pre byty v inej lokalite. A virtuálna prehliadka či detailné fotografie pomôžu vyfiltrovať nevhodné ponuky.

bytovydom

Sú lokality, kde sú reality veľmi drahé a niekedy sa môže vyplatiť, ak vlastníte byt na takom mieste, ho predať a vybrať si bývanie v rodinnom dome v inej lokalite. Domy poskytnú väčší komfort bývania, záhradu pre deti aj pre pestovanie ovocia či zeleniny a aj tak väčšina ľudí do práce dochádza autom. A či dochádzate pár kilometrov z bytu na jednej starne mesta alebo z domu na druhej, nehrá rolu. Dôležité je kvalita vášho bývania a spokojnosť vašej rodiny.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 240 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup


Označenie:  ,

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.