Jednoduchý regál lacno a rýchlo

Potrebujete rýchlo postaviť vo svojej domácej dielni alebo záhradnom domčeku jednoduchý regál? Nepotrebujete nič komplikované, len dočasne umiestniť na police bedničky alebo krabice, aby neležali na zemi a nezaberali priveľa miesta? Nemusíte chodiť do obchodu a kupovať rôzne stavebnice ani sami zhotoviť policový regál z hranolov. Využite to, čo doma už máte a majte svoj dočasný regál hotový za päť minút.

V každej domácej dielni aj záhrade sa používa rebrík. Aj dvojitý, zvaný štafle. Či už potrebujete vymaľovať alebo odložiť niečo na vyššie police, využijete štafle. Väčšinu času ale stoja opreté niekde v kúte, bez úžitku. Práve tieto štafle viete využiť na postavenie dočasného policového regálu.

regál z rebríka

Samozrejme potrebujete na priečky položiť nejaké police. Stačia kusy dosák, pevného plastu alebo len tenké latky vedľa seba, ak máte uskladňovaný materiál v plastových boxoch alebo debničkách. Poväčšinou takéto veci máte vo svojej dielni či záhradnom domčeku, len ste o nich neuvažovali ako o materiále pre police.

Regál z rebríka postavíte rýchlo a ako provizórne riešenie, kým sa minie nadbytok úrody alebo kým kúpite či zmajstrujete kvalitný a trvanlivý regál, to postačí. Dôležité je, že sa vám ani úroda ani iné predmety nebudú povaľovať po zemi a zavadzať či zaberať zbytočne plochu. A keď pominie potreba dodatočných skladovacích plôch, priečky a poličky zo štaflí vyberiete a rebrík opäť použijete v súlade s jeho účelom. Alebo ho zase postavíte do kúta, kde bude čakať na ďalšie použitie.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 240 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup


Označenie:  

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.