Hľadáte kvalitné bývanie v Bratislave?

V prípade, že hľadáte kvalitné bývanie v hlavnom meste, v Bratislave, má pre vás spoločnosť Finep jedinečnú ponuku. Kto je Finep? Je spoločnosť, ktorej ponuky by ste našli pod názvom nové byty Bratislava. Finep pôsobí na trhu už 19 rokov v Českej republike a 8 na Slovensku. Okrem toho táto spoločnosť predala už viac ako 8000 nových bytových priestorov, bonusom sú bezplatné finančné služby, rovnako ako predĺžená záruka 3 roky na všetky byty predané v Bratislave.

Čo Finep ponúka tentokrát? Jedná sa o nové byty na predaj v Bratislave, konkrétne projekt Jégého alej. Táto lokalita patrí medzi najperspektívnejšie oblasti pre bývanie v Bratislave. Je to totiž pokojná a odizolovaná štvrť v širšom centre Bratislavy. Obrovskou výhodou je blízka dostupnosť do centra, obyvatelia Jégého aleje majú po ruku kvalitnú sieť obchodov, ale taktiež aj športové vyžitie (možnosť navštíviť napríklad Zimný štadión Ondreja Nepelu, Národné tenisové centrum, basketbalovú halu na Pasienkoch). Táto štvrť je atraktívna na bývanie, keďže je pokojná a je obklopená zeleňou.

finep_sk

Kde sa Jégého alej nachádza? Byty Bratislava Ružinov, práve tento projekt Finep ponúka. Projekt Jégého alej 4 je vlastne bytový dom, ktorý má 20 podlaží a obsahuje 194 bytov a apartmánov. V ponuke by ste našli nové byty 1+kk až 4+kk, s výmerami od 33 do 114 m2.

 

finep_sk

Z tejto časti je to do centra iba 12 minúť sieťou MHD, samotnú ulicu tvorí tichá alej, lemovaná vysokými stromami. V blízkosti je ešte hlavná križovatka Trnavské mýto. Občanmi Jégého aleje sú prevažne rodiny s deťmi, veľkou výhodou je teda izolovanie od samotného cestovného ruchu mesta a tiché prostredie obklopené zeleňou.Označenie:  

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.