Elektrické podlahové vykurovanie

Vonku sa už ochladilo, ale nie je poriadna zima a podľa toho dodávateľ tepla skôr prekuruje, ako kúri. A v panelákoch je chladno. Chceli by ste mať možnosť dokurovať si alebo kúriť podľa vlastných predstáv a tak, aby ste nemuseli robiť náročnú rekonštrukciu svojho bytu? Tak potom je elektrické podlahové vykurovanie presne to, čo hľadáte. Už za pár dní môže byť u vás teplo a pohoda podľa vašich predstáv.

Štandardne sa v bytoch kúri radiátormi. Tie spôsobujú vysoké teplotné rozdiely medzi časťami bytu. Nad hlavami je teplo, nohy sú v chlade. A prúdiaci vzduch víri v byte prach. Naproti tomu elektrické podlahové vykurovanie dodá teplo tam, kde ho naviac cítime, teda do podlahy a rovnomerné vykurovanie ani nevíri prach ani nespôsobuje suchý vzduch. A môžete ho inštalovať aj do už hotových bytov.

Vykurovacie rohože alebo vykurovacie káble sa inštalujú nie len do podkladov na keramickú dlažbu, ale sú vhodné aj pod laminátové (plávajúce) podlahy a dokonca aj pod koberce. Svojou hrúbkou len niekoľko milimetrov nemenia stavebnú výšku priestoru a pomocou termostatov dokážu udržiavať stabilnú teplotu v priestoroch, kde sú inštalované. Nehrozí ich prehrievanie, takže sa nemusíte obávať ani premiestnenia nábytku.

podlahove kurenie

Ideálne je inštalovať elektrické podlahové kúrenie do kúpeľne počas jej rekonštrukcie. Je príjemné chodiť bosými nohami po teplej podlahe, ktorá nie je vlhká a preto ani nehrozia rôzne plesne. Rovnako tak v obývačke nemusíte nosiť hrubé papuče a budete sa cítiť pohodlne.

Podlahové kúrenie svojou rovnomernosťou tiež šetrí náklady na kúrenie. Môžete ho využiť aj ako doplnkový zdroj tepla a využívať ho na vykurovanie v prechodnom období na jar a na jeseň. V eshope si vyberte zo širokej ponuky firiem Raychem, Honeywell a Devi a ponuku na kúrenie vám vypracujú zadarmo. Šikovný majster nainštaluje elektrické podlahové kúrenie aj na existujúcu podlahu podľa príručiek na stiahnutie. Už onedlho môžete doma chodiť po krásne vyhriatej podlahe a užívať si skutočné teplo domova.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 240 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup

Jeden komentár k Elektrické podlahové vykurovanie

  • miško  píše:

    ak sa nemýlim tak elektrické káble sú teda do bytu a rúrky s vodou sú do domu. lebo nedáva mi zmysel. Ide jar a budeme prerábať. tie káble sú ale nie veľmi úsporné ak sa nemýlim. chcem hľadať a neviem nájsť jednoznačnú odpoveď, dá sa nejaké iné ešte úsporné riešenie? chceli by sme tie rúrky s vodou, ale byt to nedovolí. Ešte je šanca dvihnúť všetko a zrezať z dverí, čo mi radí jeden špekulant, no ja mu veľmi neverím. Nikde o tom neviem nájsť nič a ani zmienku. No iné firmy sa na tom poriadne smejú, že je je to bláznivé. Tam predsa treba aj nejaké polystyrény alebo niečo také. Nechce sa mi veriť že pre byt je jediný variant tie tenké elektrické káble, ktoré stoja majland (spotreba)

    Čítam modrú strechu, české fóra. Nechcem spraviť prieser. Tie regulačné jednotky ako sú v „adrese webu“ sú tiež nutné v každej miestnosti?

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.