Elektrické náradie

V každom byte sa občas vyskytnú situácie, že treba niečo opraviť. Povolené dvierka na kuchynskej linke, odlomené čelo šuplíka na obývacej stene po návšteve malého synovca alebo nefungujúce osvetlenie v kúpeľni. To všetko sú prípady pre údržbára. Ak je však domáci pán trochu šikovný, ba priam domáci kutil, dokáže si všetko opraviť sám. Ideálnym pomocníkom k tomu sú kvalitné náradie a nástroje.

Mať dobre vybavenú domácu dielňu je snom každého kutila. Žiaľ panelákové byty nám nedávajú veľa priestoru na realizáciu svojich koníčkov. Tolerantná manželka nám nanajvýš prepustí dve police v skrini na chodbe, takže si musíme dobre vybrať, ktoré elektrické náradie doma budeme mať, aby sme s ním dokázali urobiť čo najviac údržbárskej práce.

Z tohto pohľadu je najuniverzálnejším domácim náradím uťahovačka na zaskrutkovanie vrutov a skrutiek, oceníte ju aj pri montáži nového nábytku. Ušetrí vám veľa námahy a predovšetkým času. Po výmene bitov za vrtáky (dostať tiež vrtáky so stopkou šesťhranu 1/4 palca – rozmer bitov malých uťahovačiek) môžete vŕtať otvory do dreva aj kovu. Výhodou uťahovačiek je akumulátorový pohon, teda žiadne káble vám nezavadzajú ani na tých najneprístupnejších miestach. K dostaniu sú rôzne veľkosti s rôzne dlhou výdržou.

utahovacka

Náradie nie len na opravy

Keď sa vo vašej náraďovej skrinke nachádza okrem uťahovačky a vŕtačky aj brúska, ste len krok od toho, aby ste od opráv domáceho vybavenia prešiel k vlastnej výrobe rôznych doplnkov. Manželku iste poteší na balkóne vyvýšená lavica pod samozavlažovacie hrantíky a v obývačke pod oknom stojan na kvety, ktorý ich priblíži viac k životodarnému svetlu.

bruska

Drevo je vďačný materiál aj na výrobu rôznych detských hračiek. Nemusíte vyrábať hneď vyklápaciu tatru na pieskovisko, milé sú jednoduché drevené vláčiky s naznačenými tvarmi rušňa a vagónov. Alebo drevený koník či iné zvieratká.

S kvalitným elektrickým alebo akumulátorovým náradím doma sa nemusíte báť spracovávať nie len drevo rôznej tvrdosti, ale aj kovy na všelijaké držiaky a podstavce. Vašu domácnosť tak môžete odlíšiť netradičným a neokukanými doplnkami, ktoré sa nedajú nikde kúpiť. Z domácnosti tak vytvoríte domov.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 240 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup
Označenie:  ,

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.