Dvere nielen rozdeľujú

Typizované panelákové byty sú postrachom mnohých ľudí. Podobajú sa ako vajce vajcu. Keď túžite po svojom osobitom vyjadrení musíte nájsť, čo možno zmeniť. Ako prvý každého napadne nábytok alebo kuchynská linka, pretože sa múrmi hýbať nedá. Keď chcete svoj štandardný byt zmeniť na nepoznanie od iných podobných, vymeňte interiérové ​​dvere. Sami budete prekvapení, ako bude dobre vyzerať.

Tlak na nízku cenu viedol v minulosti k osadzovaniu len toho najnutnejšieho. Týkalo sa to nielen dverí, ale aj vodovodných batérií, skriniek alebo okien. Nájomníci vo svojich bytoch menili drobnosti, pretože byt im nepatrí, majitelia si trúfli aj na väčšie investície. Výmena nízkeho štandardu za kvalitné vybavenie výrazne zvýšila nielen hodnotu bytu, ale aj kvalitu bývania v ňom.

V mnohých bytoch však stále zostávajú staré dvere do izieb. A to je škoda. Interiérové ​​dvere zaberajú celkom veľkú plochu a preto ich výmena výrazne zmení dojem z priestoru. A nielen vizuálne. Nové okná s izolačnými dvojsklami znížili hlučnosť v bytoch a teraz sú viac počuť hluky zvnútra. Práve kvalitné dvere dokážu obmedziť vyrušovanie napríklad v spálni alebo znižujú hluk v obývačke z reprodukovanej hudby v detskej izbe.

obývačka

Staré dvere tvorila väčšinou papierová voština s lepenkovým povrchom. Keď takéto relikty minulosti výmeníte za dvere zo silného masívu, kde je obvodový rám zosilnený vnútornou priečkou, tak tieto dvere nebudú rezonovať, ale hluk utlmia. V závislosti od počtu osôb a miestností, kam dvere osadíte, si môžete vybrať nielen z mnohých povrchových dekorov, ale tiež s rôznym presklením, buď v kuse alebo deleným do pruhov.

Miestnosť, ktorú novými dverami oddelíte, určí aj druh kovania. Nie všade je treba osadzovať na dvere zámok, prípadne stačí jednoduchý takzvaný kúpeľňový. Nezabúdajte, že dvere nielen rozdeľujú miestnosti, ale aj spájaj ľudí, ktorí v byte žijú.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 240 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup


Označenie:  ,

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.