Dúha v záhrade

Každý obyvateľ paneláku, ktorý sa rozhodol vybudovať si svoju záhradku mimo mesta, má k tomu iný dôvod. Niekto potrebuje od duševnej práce ujsť k manuálnemu relaxu, iný zas nedôveruje zelenine v supermarkete a pestuje si svoju vlastnú. Ďalší má záhradu s anglickým trávnikom na oddych a druhý zas ako miesto stretávania sa s priateľmi. No všetci môžu mať zo svojej záhradky rovnaký zážitok.

Vždy sa totiž pozeráme v záhrade pod nohy, nanajvýš tak okolo seba, až pokiaľ nám to ploty dovolia. Vidíme to, čo vidieť chceme a nevidíme, čo by sme vidieť mohli. A čo tak zdvihnúť trochu hlavu?

dúha nad záhradou

Stačí aby bol trochu upršaný deň a trochu svietilo slnko. A potom nám príroda pripraví takéto farebné divadlo. Správna poloha oblakov, správna veľkosť dažďových kvapiek a správny sklon slnečných lúčov vyčaria na oblohe farebné spektrum, ktoré ale netrvá dlho. Máte pár minút, aby se si vychutnali tento div prírody.

Ak ste pripravení vnímať, príroda vám nachystá zážitky, ktoré ste neočakávali, keď ste o založení záhrady uvažovali. Ale život nie je len o tom, čo chceme, čo plánujeme, čo sa chystáme urobiť. Je to aj o príležitostiach a šancách, ktoré sme neočakávali, ale vieme ich využiť. Napríklad pre potechu ducha a pre vychutnanie si pobytu vo svojej záhrade. ČI je to záhrada úžitková alebo okrasná.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 240 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup


Označenie:  ,

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.