Domáca kancelária

Keď sa rozhodnete na základe vlastnej úvahy alebo pod tlakom okolností opustiť doterajšie zamestnanie a začať podnikať na vlastnú päsť, v prípravnej fáze rozbehu svojej firmy je výhodné pracovať z domu. V podstate vám na to stačí počítač a mobilný telefón. Rozhodne to však neznamená, že by ste mali mať kanceláriu na gauči.

Jednak preto, že samotná sedacia súprava zvádza k pohodliu a tým aj zníženiu pracovného výkonu. Sama práca z domu kladie zvýšené nároky na sebadisciplínu, i keď v dopoludňajších hodinách, kedy sú deti v škole a polovička v zamestnaní, nás veľmi nemá čo vyrušovať. Teda okrem susedov. Kým v zamestnaní nás tlačí do vysokého nasadenia náš šéf aj termíny, doma si musíme poriadok do práce vniesť sami.

Pomôže nám k tomu aj zariadenie nášho dočasného domáceho pracoviska. Kancelárske stoličky nám nie len pripomenú, že máme pracovať na úlohách, ktoré pred nás stavia naša nová firma, ale aj poskytujú telu primeranú oporu pri každodennom sedení za počítačom či notebookom. Sedenie na gauči môže byť pohodlné, ale skláňanie sa nad notebookom na konferenčnom stolíku už onedlho postihne náš chrbát, ktorý sa ozve bolesťou.

laptop

Dnešný trh ponúka kancelárske stoličky rôznych druhov a veľkostí, preto si do bytu dokážeme vybrať takú, na ktorej sa nám bude dobre pracovať, ktorá ale nebude v byte zavadzať. Na kolieskach ju popoludní, kedy sa rodina vracia domov, jednoducho odsunieme nabok, aby nezavadzala. Prípadne ju môže využívať náš potomok pri príprave do školy.

Keď doplníte kancelársku stoličku malým kancelárskym stolíkom, vaše domáce pracovisko bude vždy pripravené poskytnúť vám zázemie pre rozbeh budúceho podnikania. Pracovný notebook s multifunkčnou tlačiarňou a mobil nezaberajú veľa miesta, zmestia sa aj do bežných panelákových bytov. Na začiatok tak ušetríte nemalé prostriedky za prenájom kancelárie, ktoré môžete investovať napríklad do reklamy či marketingu.

Označenie:  ,

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.