Dobrá párty aj v paneláku

Panelák je pohodlným miestom na bývanie. Prakticky o nič sa nemusíte starať, len po návrate z práce oddychovať alebo sa venovať svojím koníčkom. Snáď jediné, čím ste obmedzení, je priestor. Ten je presne daný a nie je možné ho rozširovať. Keď plánujete oslavu, je počet ľudí, ktorých pozvete, limitovaný. Jedine, že by ste využili priestor pred bytovkou pre párty stan.

Nemusí to byť práve bujará oslava osemnástych narodenín pokračovateľa rodu, hoci aj na tú by ste vedeli získať súhlas susedov alebo výboru spoločenstva vlastníkov za stanovených podmienok. Veľa rodín najmä v menších bytovkách udržuje blízke vzťahy a často susedské rozhovory prerastú v neformálne stretnutia celých partají. Ak bývate v menších bytových domoch so zeleňou v bezprostrednom okolí, môžete si takéto stretnutie dohodnúť vopred a detailne naplánovať.

Každý zo susedov má nejaké letné vybavenie. Niekto gril, niekto fotbalové bránky, niekto bedmintonovú súpravu a iní zase kempingové sedenie. Korunu vášmu stretnutiu dajú rozkladacie párty stany, vďaka ktorým budete chránení pred silnými slnečnými lúčmi aj kvapkami letnej prehánky.

Rovnakým spôsobom sa dajú tráviť priateľské posedenia aj na záhrade niektorého zo susedov, ktorý má aj víkendovú chalupu. Pretože obostavaný priestor vás vždy obmedzuje čo do veľkosti skupiny ľudí, ktorí ho môžu využívať. Zato záhrada poskytuje takmer neobmedzenú plochu. Veď aj preto sú také obľúbené svadby v prírode. Môžete sa prechádzať, môžete sa zabávať, môžete diskutovať v malom hlúčiku a pritom ste stále so všetkými v kontakte a nerozdeľujú vás žiadne múry.

Osvedčené párty stany pritom spoľahlivo poskytujú útočisko kuchynskému kútiku či unaveným malým deťom. Všetky potraviny sú chránené a symbolicky oddelené od miesta zábavy. Keď je očakávaný vietor, ktorý by mohol narobiť nejaké problémy, bezpečné párty stany doplníte bočnými stenami.

Tieto stany sú rýchlo rozložiteľné a ich bezpečnosť zvyšuje automatický systém zaistenia, takže sa nemusíte obávať ich zrútenia neopatrnou manipuláciou alebo hrajúcimi sa deťmi. Keď skončí letná párty, opäť sa dajú rýchlo a ľahko zložiť a uložiť na minimálnom priestore. Nezaberú zbytočne veľa miesta pri preprave ani pri skladovaní. A na rozdiel od trvalých pergol či altánkov ich umiestnite v záhrade na aktuálne najvhodnejšom mieste a po zložení sa dá pozemok ľahko udržiavať, pretože na ňom nič nezavadia.

Keďže sa párty stany vyrábajú v rôznych farebných prevedenia a tiež v rôznych rozmeroch, variabilne ich zostavíte do takej podoby, ktorá vám vyhovuje a ktorá reflektuje počet pozvaných hostí aj skladbu spoločenského či športového vyžitia. S párty stanom si jednoducho užijete zábavu kdekoľvek, kde ste sa rozhodli stráviť pekné chvíle.

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.