Ako zaistiť pohostenie na dôležitej oslave

Nenájdeme snáď gazdinku, ktorá by si o sebe nemyslela, že je skvelá kuchárka. A okrem nedeľných obedov sa predvedú aj pri stretnutí ďalšieho príbuzenstva. No čo robiť, keď sa chystá pohostenie napríklad pri cirkevných sviatkoch alebo oslave promócie milovaného potomka? Potom je aj paneláková obývačka malá pre organizovanie osláv a kuchyňa nemá dosť veľký sporák pre prípravu jedál pre všetkých pozvaných. Je čas obrátiť sa na odborníkov na organizovanie osláv. Zaklínadlom je „catering“.

Keď sa začne uvažovať, kde pripraviť pohostenie spojené s oslavou, najčastejšie človeku napadne nejaká reštaurácia v okolí. Tie však často „tlačia“ svoje osvedčené jedlá a nápoje od svojich dodávateľov. Keď chcete mať istotu, že celá oslava a slávnostný obed prebehne podľa vašich predstáv, obráťte sa na osvedčený catering a zorganizujte pohostenie v priestore, ktorý vyberiete v spolupráci s nimi. Zabezpečia všetky jedlá a nápoje a ich dopravu do vybraného priestoru. Nemusí to byť reštaurácia a nemusí mať svoju kuchyňu. Catering ale nie je len príprava a doprava jedla, catering je aj jeho profesionálne podávanie hosťom a kompletná starostlivosť o jedálenský servis.

pohostenie

Dnes už neplatí že je synonymom pre catering Bratislava. Rovnako kvalitné služby môžete dostať aj mimo hlavného mesta. Najmä keď organizovanie osláv zveríte firme s celoslovenskou pôsobnosťou. Skúsenosti z najnáročnejších podujatí tak prinesú aj na vaše oslavy a vy sa môžete venovať svojím hosťom. Starostlivosť o ich gurmánske potreby prenecháte profesionálom.

Keď si raz vyskúšate kvalitné profesionálne cateringové služby a odpadnú vám starosti so zháňaním surovín a prípravu predal, hlavného chodu aj zákuskov a nebudete musieť prepočítavať, koľko kávy máte uvariť, budete chcieť služby profesionálov určite využiť aj nabudúce. A nie len oslavy okrúhlych narodenín alebo promócie zorganizujete s cateringovou spoločnosťou LionCatering.sk. Dobré skúsenosti určite využijete aj pri organizovaní svadby.

Označenie:  ,

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.