Ako si vybaviť kúpeľňu?

Kúpeľňa je miestnosť, ktorú využívame každý deň. Nie je deň, kedy by sme do nej nešli. Ak si zariaďujete novú kúpeľňu, tak na nič nesmiete zabudnúť. Je rozdiel či v danom byte žijú muži, ženy, deti či všetci naraz. Každý má svoje požiadavky. Ak ste rodina, musíte ich skĺbiť dohromady. Ak nebude niekto mať svoje potrebné veci v kúpeľni, pretože na ne nezostalo miesto, bude nútený si ich donášať z inej miestnosti. Uznajte, že to nie je najideálnejšie a zaberie vám to raz toľko času. Majte teda všetko pohromade. Ukážeme vám, na čo nezabudnúť.

Základné vybavenie vašej kúpeľne

Základné vybavenie znamená to, že nesmie v kúpeľni za žiadnu cenu chýbať. Ak sa stane, že nejaká z týchto vecí vo vašej kúpeľni nie je, môže vám to komplikovať život. Začneme u vane či sprchovacieho kúta. To vyberajte podľa veľkosti kúpeľne. Ak máte málo miesta, vyberte sprchový kút. Ak máte malé deti, bude sa vám viac hodiť vaňa.

Ďalšie základné vybavenie je umývadlo. Pokiaľ máte spojenú toaletu s kúpeľňou, určite nesmie chýbať ani záchod. Ďalšie vybavenie je však na vás, do svojej kúpeľne si môžete zaobstarať zrkadlo, skrinku a práčku. Záležať bude na tom, koľko vecí máte a aké sú vaše požiadavky. Nechávať tu môžete aj lekárničku na prvú pomoc.

Z pohľadu muža

Muži nie sú na vybavenie kúpeľne tak nároční. Ide im o to, aby mali kam dať svoje sprchové gély a šampóny. Následne zubná kefka a pár potrebných vecí na holenie. Niektorí muži sú náročnejší a musí mať priestor na gél do vlasov či niekoľko druhov voňaviek.

Ženy a ich kúpeľňové vybavenie

U žien to už nebude také jednoduché. Musia mať dostatok priestoru na kozmetiku, fén, žehličku na vlasy či kulmu. Na sprchovanie toho tiež potrebujú viac, ako napríklad kondicionér, intímnu hygienu či masku na vlasy. Schovávajú si tu svoju sadu olejčekov na vlasy, sadu na nechty a najrôznejšie krémy. Ďalej sa ženy pozerajú na kúpeľňu aj z praktického hľadiska. Je potrebné, aby sa tu zmestili všetky čistiace prípravky na upratovanie a prací prášok s avivážou. Majú tu väčšinou schované aj nejaké handry.

Máte deti?

Ak máte malé deti, musíte v kúpeľni prenechať miesto aj im. Deti potrebujú plienky, krémy a mnoho ďalšieho vybavenia.

Na záver

Svoju kúpeľňu si zostavte tak, aby vyhovovala všetkým. Najlepšie bude, keď si presne stanovíte svoje miesto, aby sa vám neplietlo všetko dohromady.


Ako bude reklama vypadať?
-
Trvala reklama tu len za 240 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup


Označenie:  

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.