Ako riešiť hluk od susedov?

Bývanie v paneláku v nezaizolovaných bytoch prináša vrásky na čele každému majiteľovi. Ako teda ale riešiť hluk prichádzajúci od susedov? Vysťahovať sa hocikedy nemôžete. Skúste to takto: zavolajte si firmu, ktorá vám vypracuje kompletný návrh odhlučnenia domácnosti.

Odhlučnenie je pre vás azda najlepšie riešenie. Na Slovensku nie je núdza o firmy, ktoré sa zaoberajú odhlučnením. Jednou významnou firmou je firma Potichu, ktorej nerobí problém vypracovať vám špičkový návrh odhlučnenia.

Okrem odhlučnenia stien tými najlepšími zvukovo izolačnými doskami vám vie navrhnúť riešenie, ako eliminovať zvuk prichádzajúci od spodných susedov. A aby sme nezabudli, dokážu vám vymerať aj presné hodnoty hluku.

Kročajová izolácia

Podlahová kročajová izolácia je častokrát podceňovaná. Neraz si firmy volia nekvalitný materiál, ktorý nedostatočne eliminuje zvuk od spodných susedov a tým pádom sa izolácia stáva neúčinná. Preto je veľmi dôležité voliť si kvalitný materiál účinný na nízkej frekvencii. Až vtedy sa stane kročajová izolácia účinná.

Zabezpečenie merania hluku

Ešte pred realizáciou projektu si nechajte od firmy zistiť aktuálny stav hluku. Podľa týchto meraní hluku vám firmy vedia navrhnúť optimálne riešenie priamo na mieru. Máte na výber z dvoch meraní – akreditované alebo neakreditované meranie hluku. Viac informácii máte možnosť zistiť priamo na webe firmy Potichu.

Odstráňte ľavou zadnou problémy s hlukom. Pomôcť vám v tom môže firma Potichu, na ktorú môžete počuť len samé pozitívne ohlasy.Označenie:  

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.