Aké sú náklady na prenájom dodávky v Bratislave? Oplatí sa to!

Víťazmi sú tí, ktorí sa dokážu postaviť prekážkam čelom. Máte pocit, že v dnešnej dobe je len ťažké uspieť, pretože náklady na podnikanie sú privysoké? Nemusí to tak byť, a ani v našom hlavnom meste. Len treba šetriť na tom správnom mieste.

Prenajmite si dodávku a jazdite s úsmevom na tvári

Menovať, ceny čoho všetkého išli za posledné mesiace prudko nahor, nemá zmysel. Všetci žijeme v neľahkej dobe a veselé je to aj v živote podnikateľov. Tiež si v mnohých oblastiach uťahujú opasky, no bolo by na škodu robiť to tak, že sa z podnikania stane jedna obrovská fraška. Vypínať kúrenie a nezabezpečiť zamestnancom teplejšiu obuv a odevy či upravený pracovný čas? Ponúkať výrobky potravinového charakteru v horšej kvalite len zato, že sa snažíme ušetriť na surovinách alebo energiách? Spravme za zlými možnými rozhodnutiami hrubú čiaru a začnime uvažovať tak, aby sme mali z podnikania naozaj radosť a nemuseli robiť priveľa ústupkov.

Používate napríklad služobné auto? Ak vás to najmä na začiatku podnikania zvádza k myšlienke zadovážiť si väčšie auto, napríklad dodávku, radšej najprv navštívte požičovňu dodávok. Toto je miesto, kde sa mnohým podnikateľom otvárajú oči, pretože zistia, že aj na služobnom aute sa dá poriadne ušetriť. Dodávky na prenájom v Bratislave sú ideálne ako na firemné, tak i na súkromné účely. Dokážu prepraviť tovar, presťahovať nábytok či odviezť viacpočetnú posádku.

Dodá vám istotu v ťažkých časoch

Nevyjde vás stále lacnejšie kúpiť hoci aj staršie auto a využívať ho na služobné účely? Skúšame všeličo, keď chceme ušetriť. Zamyslite sa však nad tým, že služobné vozidlo by vás malo v prvom rade prezentovať v dobrom svetle. Nie je reč len o jeho vzhľade, ale tiež dobrom technickom stave. Každý majiteľ osobného vozidla vie, aké výdavky sa s ním spájajú. Tým najväčším výdavkom je kúpa samotného auta, no potom sú tu ďalšie, ktoré rokmi upravujú jeho hodnotu. Platíte si parkovacie miesto pri budove, v ktorej podnikáte? Určite pravidelne navštevujete servis, povinné technické a emisné kontroly, platíte si poistky a tankujete. Euro k euru, a výsledkom sú celkom pekné výdavky.

Ak by ste si pozreli ponuku dodávok na prenájom, zistili by ste, že za smiešnu získate vozidlo v perfektnom technickom stave, vybavené GPS navigáciou i diaľničnou známkou, natankované, poistené a za dohodnutú sumu si ho môžete požičať na pár hodín, na deň či na dlhšie časové obdobie. Požičovňa dodávok v Bratislave vás poteší modernými vozidlami, či dodávku využívate na služobné účely pravidelne, alebo nepravidelne. Dodávku vám pristaví nielen do Bratislavy, ale aj jej okolia, samozrejme, za poplatok podľa vzdialenosti (ceny od 10 do 50 eur). Plánujete víkendové sťahovanie predajne? Prenajmite si dodávku iba za 99 eur na dva dni. Ak si prajete dodávku používať povedzme od pondelka do piatka, prenájom na deň vás vyjde iba na 57 eur, v závislosti od vozidla a ostatných služieb. Pri prenájme dodávky zaplatíte zálohu 300 eur a potom už platíte podľa dohody. Denný limit najazdených kilometrov je 450 km, nad rámec si už hradíte 0,10 eur/km. Podmienky sú ferové. Toto je vaša šanca. Obráťte sa na nás.

Označenie:  

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.