Aj pes potrebuje svoje miesto

V každom byte sú priestory spoločné pre všetkých členov domácnosti a potom osobitné miesta, ktoré slúžia len jednému jej členovi. Kuchyňu a kúpeľňu máme spoločné, no každý spíme vo svojej posteli. Aj v obývačke máme svoje obľúbené miesta, kde trávime čas s knihou, časopisom alebo pri sledovaní televízie. A výnimkou by nemal byť ani náš štvornohý miláčik.

V niektorých domácnostiach býva bežne zvykom, že pes zdieľa gauč alebo kreslo spoločne so svojím pánom. Bytové textílie nie sú však stavané na takú záťaž, akú predstavujú psie pazúriky. Častá výmena sedačky alebo kobercov nepoteší nikoho. Práve preto boli vymyslené ležadlá pre psa.

Tak ako my ľudia máme svoje obľúbené miesto v byte, kde radi sedíme a oddychujeme, tak isto aj náš psík chce mať svoj kútik len pre seba. Neustále si meniť kreslo so svojím majiteľom ho tiež nemusí baviť. No keď dáte vášmu psíkovi jeho vlastný pelech pre psa, do ktorého mu nikto nepolezie, získa tým svoje útočisko, priestor pre driemanie a leňošenie, miesto, kde sa vždy môže utiahnuť s istotou, že ho odtiaľ nikto nevyženie. Navyše sú tieto ležadlá vyrábané z odolných materiálov, takže dlho vydržia a poťahy sa dajú prať v automatickej práčke.

pelech pre psa

Pre každú veľkosť psa existuje správna veľkosť jeho pelechu. Aby sa v ňom necítil ako stratený, ale ani utláčaný nedostatkom priestoru. A to isté platí aj v prípade častého transportu psa. Nie vždy sa dá pes naložiť do kufra kombíka. Občas sa hodí aj taška na psa, v ktorej svojho miláčika odnesieme ku zverolekárovi či na návštevu. Vďaka taške môže byť náš psík stále s nami, či skôr my môžeme byť stále so svojím psíkom.

Keď má každý člen domácnosti v byte svoje stále miesto, svoje útočisko a priestor pre odpočinok, všetci sú spokojní. Ak považujete za člena domácnosti aj svojich psov, doprajte im rovnaký pocit a súkromie, na aké si robíte nárok vy sami. Získate vy aj váš psík.

Označenie:  ,

Napíšte svoj komentár

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.